Randevu Al
Hemen Ara
Whatsapp

İLETİŞİM FORMU

Mesajınız Gönderilmiştir, Teşekkür Ederiz.
Lütfen Tüm Alanları Eksiksiz Doldurunuz.
İLETİŞİM FORMU

Tedavi Ünitelerimizin Sterilizasyonunu Büyük Bir Titizlikle Sağlıyoruz!

Tedavi Ünitelerimizin Sterilizasyonunu Büyük Bir Titizlikle Sağlıyoruz!

Tedavi ünitelerimizin sterilizasyonunu büyük bir titizlikle sağlıyoruz!

Yeni koronavirüs (COVİD-19), tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Dünyada ve de ülkemizde koronavirüsün yayılımı engellemek için birçok önlem alınmaktadır. Bu önlemlerin en başında ise; hijyen kurallarına dikkat etmek ve mümkün olduğunca evde kalmak geliyor. Bu süreçte önem arz etmeyen tedaviler dışında, hastaneye gidilmesi pek tavsiye edilmemektedir. Ancak ertelemek istemediğiniz veya sizi zor durumda bırakan şikayetleriniz varsa; diş hastanelerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Ünitelerimizin dezenfeksiyonuna maksimum özeni gösteriyoruz!

Diş hekimliğinde kullanılan malzeme ve ünitelerin, uygun materyal ve tekniklerle dezenfekte edilerek temizlenmesi hastalıkların bulaşmasını engellemekte önemli rol oynamaktadır. Bu nedenle; zaten dikkat ettiğimiz hijyen ve sterilizasyon kurallarına, içerisinde bulunduğumuz pandemi (bulaşıcı hastalık) döneminde de ekstra olarak dikkat ediyoruz. Kullandığımız malzemeleri her işlem sonrasında temizleyerek, dezenfekte edici solüsyonların içerisinde bekletiyor ve hastalık yapan veya yapmayan tüm mikroorganizmaların yok olduğundan emin oluyoruz. Malzemelerin yanı sıra; kullanılan diş üniteleri ve cihazlarıyla birlikte, hastalarının temas ettiği tüm alanların özel dezenfektan içeren solüsyonlar ile temizliğini yapmaktayız.

Hastalarımızı ard arda almıyoruz!

Misafirlerimizin sağlığı için hastalarımızı arka arkaya muayeneye almıyoruz. Her hastadan sonrası temizleme işlemi yapıldıktan sonra muayene yapılan alanı, en az yarım saat havalandırıyoruz. İçerideki hava temizlendikten sonra bir diğer hastayı işlemi için odaya alıyoruz.

Koruyucu ekipman kullanımına dikkat ediyoruz!

Hem sizin hem de çalışanlarımızın sağlığı için koruyucu ekipman kullanımına özen gösteriyoruz. Normalde de yüksek bir dikkatle kullandığımız; koruyucu giysi, maske, eldiven ve de gözlükler aksatılmadan bu dönemde de kullanılmaktadır. Kullanılan koruyucu giysi, eldiven ve maskeler; hekim ve asistanları tarafından her işlem öncesi ve sonrasında mutlaka yenisiyle değiştirilmektedir. Gözlükler ise her işlem sonrasında dezenfekte edilmektedir. Koruyucu ekipmanların kullanılması hem sizlerin hem de çalışanlarımızın sağlığı için oldukça önemlidir.

El hijyenine önem veriyoruz!

Hastanemizin her alanında hijyene önem verilmektedir. Kullanılan ortak alanlar, bekleme yerleri, lavabo ve tuvaletlerin temizliğini düzenli olarak yapılmaktadır. Bunların yanı sıra, bu alanların dezenfeksiyon çalışmaları da uygun bir şekilde yapılmaktadır. Hem sizlerin hem de çalışanlarımızın el hijyenine dikkat ederek, hastanelerimizin çeşitli alanlarına astığımız dezenfektanların kullanımını da hizmetinize sunmaktayız.